„Oznámení o výběru nejvhodnější nabídky VŘ“
28.11.2022

Výsledky výběrového řízení zde: (Velikost: 127.34 kB)

Ředitelské volno - 18. listopadu 2022
2.11.2022

Informace o ředitelském volnu zde: (Velikost: 83.34 kB)

Volné místo asistent/ka pedagoga - říjen 2022
18.10.2022

Podrobné informace zde: (Velikost: 83.48 kB)

Nabídka aktivit na podzimní prázdniny
4.10.2022

Nabídka aktivit zde: (Velikost: 291.52 kB)

Ředitelské volno - 24. a 25. října 2022
4.10.2022

Informace zde: (Velikost: 72.3 kB)

Přijímání a odhlašování žáků

Vloženo: 7.9.2021 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 917x

Přijímání žáků:

• žáci jsou do školní družiny přijímány dle „KRITÉRIÍ“ naší školy – viz dokumenty ŠD
  • přihlášení účastníka probíhá na každý školní rok samostatným vyplněním PŘIHLÁŠKY DO ŠD – viz Dokumenty ŠD a odevzdáním v řádném termínu do ŠD
  • žáci z prvních ročníků, kteří mají odevzdanou PŘIHLÁŠKU DO ŠD do konce května, jsou přijati automaticky, po tomto datu jsou ostatní volná místa nabídnuta žákům z vyšších ročníků
  • žáci z druhých a třetích ročníků musí PŘIHLÁŠKU DO ŠD na příslušný šk. rok odevzdat v červnu – dle vyhlášeného termínu (termín zápisu zašleme všem přes aplikaci Bakaláři)
  • žáci z těchto ročníků jsou přijímáni do naplnění kapacity školní družiny. Po naplnění kapacity, jsou vedeni jako náhradníci a mohou být přijati do ŠD až po uvolnění místa.

Odhlašování žáků:

• při odhlášení dítěte ze ŠD je nutné vyplnit ODHLAŠOVACÍ LÍSTEK – viz Dokumenty ŠD
  • jen v tom případě se poměrná část zaplacené částky vrací a to na účet, ze kterého byl poplatek zaplacen

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.