Volné místo vychovatelka 2022
30.7.2022

Podrobné informace na tomto odkazu: (Velikost: 163.58 kB)

Rozpis sešitů a pomůcek pro šk. rok 2022-2023
18.7.2022

Rozpis zde (Velikost: 185.83 kB)

Pozvánka na schůzku rodičů budoucích prvňáčků
24.5.2022

Podrobné informace naleznete zde: (Velikost: 123.81 kB)

Přijatí žáci pro školní rok 2022/2023
27.4.2022

Seznam přijatých žáků zde: (Velikost: 215.11 kB)

Změna v používání ochrany dýchacích cest v budově školy
11.3.2022

Podrobné pokyny zde: (Velikost: 185.92 kB)

Přijímání a odhlašování žáků

Vloženo: 7.9.2021 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 679x

Přijímání žáků:

• žáci jsou do školní družiny přijímány dle „KRITÉRIÍ“ naší školy – viz dokumenty ŠD
  • přihlášení účastníka probíhá na každý školní rok samostatným vyplněním PŘIHLÁŠKY DO ŠD – viz Dokumenty ŠD a odevzdáním v řádném termínu do ŠD
  • žáci z prvních ročníků, kteří mají odevzdanou PŘIHLÁŠKU DO ŠD do konce května, jsou přijati automaticky, po tomto datu jsou ostatní volná místa nabídnuta žákům z vyšších ročníků
  • žáci z druhých a třetích ročníků musí PŘIHLÁŠKU DO ŠD na příslušný šk. rok odevzdat v červnu – dle vyhlášeného termínu (termín zápisu zašleme všem přes aplikaci Bakaláři)
  • žáci z těchto ročníků jsou přijímáni do naplnění kapacity školní družiny. Po naplnění kapacity, jsou vedeni jako náhradníci a mohou být přijati do ŠD až po uvolnění místa.

Odhlašování žáků:

• při odhlášení dítěte ze ŠD je nutné vyplnit ODHLAŠOVACÍ LÍSTEK – viz Dokumenty ŠD
  • jen v tom případě se poměrná část zaplacené částky vrací a to na účet, ze kterého byl poplatek zaplacen

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.