Vloženo: 7.9.2021 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3152x

ŠKOLNÍ DRUŽINA – šk.r.2023-24

• Provoz ŠD je od 4.9.2023 do odvolání v budově ZŠ na Mírovém nám.
  • Ranní provoz 6.00 – 7.45 hodin (příjem dětí do 7.20 h.)
  • Odpolední provoz – po vyučování do 16.30 hodin
  • Rozchod dětí ze ŠD buď po obědě u školní jídelny (inf.lísteček pro p. vychovatelku) nebo nejdříve od 14.30 hodin na recepci ŠD (na náměstí provizorně v chodbě školy)
  • Žáci odcházejí dle rozpisu na přihlášce do ŠD nebo dle další písemné dohody se ŠD (samy nebo v doprovodu rodinného příslušníka nebo pověřené osoby)
  • Při pěkném počasí mohou být děti na hřišti v zámku – vždy bude na hl.dveřích informativní cedule, že jsou děti venku

INFORMACE PRO ŽÁKY PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY A PRVNÍCH ROČNÍKŮ:

• během září je možné své děti ráno doprovodit do budovy školy
  • od 6.00-7.20 hodin bude v přízemí školy služba, která vám pomůže s organizací v šatně a zařazením žáka do oddělení ŠD, které je v přízemí budovy
  • služba bude pomáhat dětem, které budou chodit do ranní družiny samy
  • pokud budete cokoliv potřebovat, ptejte se p. vychovatelky, příp. volejte ved.ŠD – tel.773 769 743
  • po vyučování prosíme do budovy nevcházejte, vyčkejte před budovou – žáky, kteří odchází po vyučování přivede p. učitelka ven, žáky, kteří jdou do ŠD odvede p. vychovatelka
  • v chodbě v přízemí se řadí několik družinových skupin, odchází žáci, kteří nejdou do ŠD, příp. jde třída, která pokračuje ve vyučování do tělocvičny nebo ven a dochází ke zmatkům Děkujeme.

PROVOZ OD 6.00 HODIN BUDE ZAHÁJEN

JIŽ OD PONDĚLÍ 4.9.2023.