Vloženo: 7.9.2021 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 2917x

Aktuální informace naleznete v levém menu aktualit.

Provoz:

• ranní provoz – 6.00 až 7.20 hodin (Kostelní)
  • 7.20 až 7.40 hodin přechod do školní budovy Mírové náměstí

• odpolední provoz – 11.40 –17.00 hodin (Kostelní)

Odpoledne si žáky po vyučování přebírá vychovatelka, která odchází buď přímo s dětmi do školní jídelny na oběd, nebo s nimi čeká na další skupinu žáků, která končí o hodinu později a teprve potom odcházejí na oběd. Informaci, do kterého oddělení Vaše dítě patří, dostanete na začátku září.

Odchod žáků ze ŠD:

žáci mohou ze školní družiny odcházet:

• ihned po vyučování (z budovy Mírové nám.)
  • po obědě (od budovy školní jídelny, Školní 287) – nahlásit p. vych. písemně (Sdělení pro ŠD – viz Dokumenty ŠD)
  • žáci ze ŠD odcházejí dle vyplněné informace v Přihlášce do ŠD nebo na základě písemného sdělení ŠD
  • Do - 14.30 hodin je ŠD uzavřena, probíhá řízená společná činnost (přechod do ŠJ, pobyt venku, příp. společná činnost v tělocvičně apod).
  • žádáme proto rodiče – vyzvedávejte si své děti buď ihned po obědě v ZŠ sídliště, nebo ve ŠD od 14.30 hodin – dle Provozního řádu ŠD – viz Dokumenty ŠD
  • individuální případy řešte s vychovatelkou svého odd. telefonicky či osobně předem, každá změna (dřívější odchod, odchod na kroužek apod.) řešte s vychovatelkou ŠD pouze písemnou formou (telefonicky pouze ve výjimečných případech)

Záznamy a informace:

• všechny informace o docházce, absenci, odchodech dětí ze ŠD a jiné informace sdělujte vždy písemně!!!

K tomu slouží tiskopis – SDĚLENÍ PRO ŠKOLNÍ DRUŽINU (získáte je na           web.stránkách nebo na recepci ŠD)

• sdělení do ŠD dávejte dětem do „kapsičky“ na zadní straně školního záznamníku (příp. notýsku nebo žákovské knížky) - na lísteček pište vždy čitelně – jméno a příjmení dítěte a datum

Ostatní informace (DŮLEŽITÉ)!!!:

• v deštivém počasí prosíme rodiče, aby dávali dětem na přechod od ŠJ pláštěnky

(deštníky jsou kvůli bezpečnosti dětí nevhodné)

• prosíme přinést do družiny papírové kapesníky a šťávu – pro potřebu dětí
  • v družině prosíme o sportovní (neklouzavou) obuv (místo bačkor), abychom je mohli využít i v tělocvičně a nemusely mít děti bačkory + další obuv do TV
  • do družiny dejte dětem igelitovou tašku s cedulkou označenou ŠKOLNÍ DRUŽINA a jménem – věci na převlečení pro pobyt na zahradě nebo v tělocvičně (tepláky, tričko, ponožky) a podepsaný sáček na bačkory
  • pokud byste chtěli dětem do ŠD věnovat nějaké hračky (i starší, ale použitelné), je to možné a budeme moc rády.

Školní jídelna:

• přihlášky, platby a objednávky obědů řešte s vedoucí školní jídelny – tel. 773 769 746
  • všichni účastníci školní družiny musí být včas přihlášeni do školní jídelny a mít včas zaplaceny obědy