Testy sportovní všestrannosti

Vloženo: 22.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 452x
V žebříčku oblíbenosti akcí, které každoročné pořádám pro děti naší školy, se na čelní místa bezesporu řadí Testy sportovní všestrannosti.

Ve čtvrtek 22. listopadu se letos v tělocvičně na sídlišti sešlo 29 žáků třetích až pátých tříd naší školy - 4 dívky a 25 chlapců. Děti si přišly mezi sebou poměřit svoji fyzickou kondici. Disciplíny, které děti postupně plnily, prověřily jejich rychlost, vytrvalost, obratnost a sílu. Závodníci bojovali opět jako každý rok s nadšením a v duchu fair play. Všichni zúčastnění obdrželi diplom a malou sladkost. A komu se v letošním roce poštěstilo vystoupit na stupně vítězů? Nejlépe se tentokrát s připravenými překážkami vypořádali tito závodníci:

umístění

dívky

hoši

Kateřina Šterclová

Matěj Novotný

Martina Nováková

Adam Musil

Karolína Sinková

Jakub Šolc

Na závěr si dovolím poděkovat panu Novotnému a také žákyním a žákům tříd 6.B, 7.A. a 8.B naší školy. Ti všichni mi opět velice ochotně přišli ve svém volném čase pomoci s organizací soutěže.

v Jílovém dne 22. listopadu 2018

Mgr. Heřman Žilík