Třídní schůzky v dubnu 2024
16.4.2024

Info o konání třídních schůzek: (Velikost: 38.39 kB)

Přijatí žáci 2024 - registrační čísla
16.4.2024

Přehled přijatých žáků zde: (Velikost: 213.86 kB)

Jílovské hody

Vloženo: 15.9.2018 | Zobrazeno: 456x
Jílovské hody, tak se jmenuje soutěž v házení vším možným na téměř cokoliv. Koná se již dlouhá léta a je určena pro mladší děti, které navštíví městské slavnosti v Jílovém.

MÚ Jílové ve spolupráci s místní základní školou  připravily i v letošním roce pro naše nejmenší tuto sportovní zábavu. Bylo připraveno sedm nenáročných disciplín, na kterých se za krásného podzimního počasí přišlo o tomto víkendu pobavit 167 dětí! To je sice o trochu méně než vloni, nicméně se i tak jedná o úctyhodné číslo. Stejně jako každým rokem nikomu nešlo o veliké sportovní výkony. Všichni zúčastnění se přišli hlavně pobavit. Za svoji snahu jsou děti odměněny malou sladkostí. Letos ke sladkůstce dostaly i praktický dárek – reflexní ozdobný přívěšek.

Rád bych na závěr poděkoval čtrnácti dětem druhého stupně naší školy a čtyřem našim bývalým žákům, kteří se postarali ve svém volném čase o zábavu pro své mladší kamarády. Za vzornou spolupráci a poskytnuté ceny si pochvalu zaslouží i paní Horová z městského úřadu.

v Jílovém dne 15. září 2018

Mgr. Heřman Žilík