Třídní schůzky v dubnu 2024
16.4.2024

Info o konání třídních schůzek: (Velikost: 38.39 kB)

Přijatí žáci 2024 - registrační čísla
16.4.2024

Přehled přijatých žáků zde: (Velikost: 213.86 kB)

Miniturnaj ve vybíjené 2018

Vloženo: 23.2.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 603x
V letošním roce dorazilo na turnaj ve vybíjené 36 žáků naší školy, což je ještě více než vloni.

Po krátkém rozcvičení se děti rozdělily do čtyř družstev a zahrály si systémem každý s každým. Všechna družstva tedy nastoupila ke třem zápasům. Děti hrály s obrovským nasazením. Turnaj byl plný emocí, avšak sportovci své city zvládli a všechny zápasy proběhly v duchu fair play. Přibližně za hodinu bylo rozhodnuto o konečném pořadí. Všichni zúčastnění obdrželi diplom a malou sladkost. Snad nám všem naše nadšení vydrží a za rok se opět sejdeme v takto hojném počtu na sympatickém sportovním odpoledni. Nezbývá mi než poděkovat za pomoc při organizaci turnaje paním Fojtové a Svejkovské, a také panu kolegovi Pavlu Křivanovi. Velké dík patří i Matěji Portschovi, který když už nemohl nastoupit do turnaje jako hráč, odpískal všechny zápasy svým mladším spolužákům .

v Jílovém 22. února 2018

Mgr. Heřman Žilík