V letošním roce si s námi při atletickém čtyřboji počasí pohrávalo. Ráno trochu pršelo, pak se vyjasnilo. Na začátku závodu bylo krásně modré nebe, zatímco v jeho závěru dobíhali poslední závodníci za drobného mrholení. Atletického čtyřboje se v letošním roce zúčastnilo celkem 12 dětí – 6 chlapců a 6 dívek. Tajně bych si přál, aby zájemců bylo víc. Ale upřímně řečeno, mohu být rád, že dorazí alespoň nějaké děti při nabídce všech možností zábavy, které dnes mají. Navíc letošní účast je o dva závodníky vyšší, než ta v loňském roce. Závodníci si poměřili své schopnosti ve čtyřech disciplínách – běhu na 50 metrů, hodu, skoku do dálky a vytrvalostním běhu. Všichni závodníci jako obvykle soutěžili s chutí, ale zároveň v duchu fair play.
Pro všechny zúčastněné byly připraveny diplomy a malá sladkost. Díky za pomoc při organizaci závodu právem patří žákům 7.A. – Václavu Bartoníčkovi, Václavu Chytrému, Lukáši Nerudovi, Ondřeji Škodovi a Janu Tesařovi a také Michaelu Richterovi ze 7.B. Jsem moc rád, že se stále najdou děti, které si ve svém volném čase přijdou zasportovat, případně svým mladším kamarádům zajistit bezproblémový průběh závodu. Pokud tomu tak bude i nadále, budu s největší radostí pro takovéto děti organizovat sportovní závody i v příštích letech!
Mgr. Heřman Žilík
Školní 287
407 01 Jílové
IČO: 72744090
ID datové schránky: bfwmm8d
REDIZO: 650064321