Provoz ŠD ve šk.roce 2016/2017:

• žáci jsou do školní družiny přijímány dle KRITÉRIÍ (web.stránky školy)
  • žáci z prvních ročníků, kteří mají odevzdaný ZÁPISOVÝ LÍSTEK do 15. května, jsou přijati automaticky, po tomto datu jsou ostatní volná místa nabídnuta žákům z vyšších ročníků
  • žáci z druhých a třetích ročníků musí ZÁPISOVÝ LÍSTEK na příslušný šk.rok odevzdat co nejdříve v průběhu měsíce června. Žáci z těchto ročníků jsou přijímáni do naplnění kapacity školní družiny. Po naplnění kapacity, jsou vedeni jako náhradníci a mohou být přijati do ŠD až po uvolnění místa.
  • ranní družina sídlí v budově ZŠ Mírové nám. v přízemí
  • v provozu je od 6.00 – 7.45 hodin s tím, že děti jsou přijímány do 7.30 hod.
  • v 7.45 h. odcházejí do svých tříd
  • odpolední družina sídlí v budově ZŠ Kostelní, v 1. patře (ve 2.p. je Středisko volného času)
  • provozní doba je po příchodu z oběda do 16.30 hodin s tím, že do 14.30 je ŠD uzavřena a probíhá řízená společná činnost (přechod do ŠJ, pobyt venku, příp. společná činnost v tělocvičně apod).
  • Žádáme proto rodiče – vyzvedávejte si své děti buď ihned po obědě v ZŠ sídliště nebo ve ŠD po 14.30 hodině !!!
  • individuální případy řešte s vychovatelkou svého odd. včas telefonicky či osobně předem

Platba ŠD:

• poplatek činí 150,- Kč měsíčně
  • poplatek se platí měsíčně (150,-) vždy do konce daného měsíce
  • případně půlročně (750,-)do konce října a ledna
  • nebo ročně (1 500,-) nejpozději do konce října
  • na účet školy, č.účtu: 0925794359/0800, var. symbol: 3143, spec.symbol nechte prázdný – ale do poznámky uvádějte jméno dítěte! (ne rodiče)
  • při delší absenci, příp. při odhlášení dítěte ze ŠD je nutné vyplnit ODHLAŠOVACÍ LÍSTEK. Jen v tom případě se poměrná část zaplacené částky vrací.
  • PREFERUJEME PLATBU POPLATKU PŮLROČNÍHO (750,-) NEBO ROČNÍHO (1500,-), v případě odhlášení dítěte ze ŠD se poplatek za nevyužité měsíce vrací

Záznamy a informace:
 všechny informace o docházce, absenci, odchodech dětí ze ŠD a jiné informace sdělujte vždy písemně!!!!
 K tomu slouží tiskopis – ZPRÁVA PRO ŠKOLNÍ DRUŽINU (získáte je na web.stránkách nebo u p. vychovatelky ve ŠD a na recepci ŠD)
 Zprávu do ŠD dávejte dětem do „kapsy“ na zadní straně školního záznamníku (příp. notýsku nebo žákovské knížky). Na lísteček pište vždy čitelně – jméno a příjmení dítěte a datum!!!!!!
 PROSÍME DENNĚ KONTROLUJTE - touto cestou Vám budou přicházet i informace ze ŠD.

Ostatní informace: DŮLEŽITÉ!!!

• v deštivém počasí prosíme rodiče, aby dávali dětem na přechod od ŠJ pláštěnky (deštníky jsou kvůli bezpečnosti dětí nevhodné)
  • prosíme přinést do družiny papírové kapesníky a šťávu – pro potřebu dětí (po spotřebování opět požádáme)
  • dále rodiče prosíme během září- října o dobrovolný sponzorský příspěvek, který bude použit pro děti na odměny, sladkosti apod. – vyúčtování těchto peněz bude k nahlédnutí u vychovatelky (platit prosím hotově, přímo p. vychovatelce)
  • vzhledem k rozčlenění školních tříd a ŠD v jiných budovách je nutné mít jedny bačkory do své třídy (budova Mír.nám.) a druhé do školní družiny (budova Kostelní).
  • V družině ale prosíme o obyčejné, podepsané cvičky (místo bačkor), abychom je mohli využít i v tělocvičně a nemusely mít děti bačkory + obuv do TV.
  • do ŠD je třeba přinést dětem věci na převlečení pro pobyt na zahradě a v tělocvičně (vše prosíme označit, podepsat a dát do podepsané tašky nebo sáčku)
  • pokud byste chtěli dětem do ŠD věnovat nějaké hračky (i starší, ale použitelné), je to možné a budeme moc rády
  • objednávky obědů provádějte elektronicky nejpozději do čtvrtka do 24.00 hodin na další týden na odrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , příp. do středy u p. vychovatelky
  • pokud tak neučiníte, bude mít Vaše dítě automaticky objednán oběd č. 1

*************************************************************************

Je naším zájmem, aby se Vašim dětem ve školní družině líbilo a proto veškeré podněty, pochvaly nebo stížnosti směřujte prosím k vedoucí ŠD Janě Doležalové (tel. 773 769 743, příp. na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• veškeré informace najdete na internetových stránkách školy: www:zsjilovedc.cz, v sekci ZÁKLADNÍ ŠKOLA v menu ŠKOLNÍ DRUŽINA

Vedoucí školní družiny a Stř.volného času: Jana Doležalová (773 769 743)

I. oddělení ŠÁŠOVÉ Monika Machková (773 769 745)
II. odd. MOTÝLCI: Lucie Vondrovská (773 769 744)
III. ood. HVĚZDIČKY Jana Marková (775 389 884)

1.A odchody na obědy denně v 11,40 hod. - doprovod Hanka Burkoňová tel: 773 769 742
1.B odchody na obědy denně v 11,40 hod.- doprovod Jana Doležalová tel. 773 769 743

Vysvětlivky zkratek:

ŠD – školní družina
ŠJ – školní jídelna
SVČ – Středisko volného času
TV – tělocvična

Srpen 2017
Po Út St čt So Ne

Pošlete odkaz známému

Jsme rádi, že jsme Vás zaujali

Pokud chcete vidět celé video, zašlete nám prosím svoji e-mailovou adresu a na oplátku Vám zašleme kompletní video.